Aktualności

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom, życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku. Mamy nadzieję, że akurat w spełnianiu Państwa marzeń mieliśmy i będziemy mieć swój udział.

Wesołych Świąt!

Pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Nowego Roku spełniającego wielkie marzenia, pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia życzy zespół BMC        Uprzejmie informujmemy, że w dniach 24 -27 grudnia 2020 roku nasze biuro jest nieczynne.

Zmiana godzin pracy biura

Uprzejmie informujemy, iż nasze biuro w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.  Zapraszamy serdecznie! Nie pracujemy w dniu 11 listopada (Dzień Niepodległości). 

Wiecha na ORO w Gdańsku Oliwie

W sobotę 10 października na placu budowy inwestycji ORO w Gdańsku Oliwie zawisła wiecha. Ten symboliczny akcent zawieszenia drzewka ma miejsce wtedy, gdy wykonanie surowej konstrukcji obiektu wieńczy dach.

ORO latem

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi i choć sytuacja epidemiologiczna w dalszym ciągu nie napawa optymizmem, nauczyliśmy się funkcjonować w nowych warunkach. Na szczęście pogoda w letnie miesiące okazała się łaskawa zarówno dla urlopowiczów jak i dla budowlańców. Prace na inwestycji ORO w Oliwie przebiegają sprawnie i budynek sukcesywnie pnie się do góry.  

Dlaczego warto zamieszkać w Gdańsku Oliwie?

Położona w samym środku Trójmiasta – gdańska dzielnica Oliwa – to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania dla aktywnych osób szukających work&life balance. W Oliwie urok tradycji przeplata się z nowoczesnością, a rozwiązania urbanistyczne harmonijnie współgrają ze skarbami przyrody: Parkiem Oliwskim i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. To idealne miejsca na spacery z dziećmi, piesze wędrówki czy jogging. Równie bezcenne dla osób aktywnie rozwijających swoje pasje są piękne tereny rekreacyjne Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, z kortami, basenem, bieżnią i całą sportową infrastrukturą.

Na ORO powstaje II piętro

Inwestycja ORO – Oliwa złoty środek Trójmiasta, która powstaje urokliwej części Oliwy, jednej z najbardziej lubianych  dzielnic Gdańska nieprzerwanie pnie się do góry. Słoneczny czerwiec to czas kiedy wyraźnie wyłaniają się kolejne kondygnacje naziemne. Wchodzimy właśnie na drugie piętro. Do prac przystąpili także branżyści i  tam gdzie to możliwe układane są instalacje sanitarne i elektryczne. 

Weekend czerwcowy

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w piątek będzie nieczynne. Zapraszamy od poniedziałku w godz. 9:00 – 18:00. Życzymy udanego weekendu.  Zachęcamy do odkrywania na nowo miejsc w pobliżu naszych domów. Okolice Trójmiasta są wyjątkowe i bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie: szum morza, zapach lasu, liczne ścieżki rowerowe, czy wyzwania jakie dają sporty wodne.  

BMC - 15 lat budujemy marzenia

Krągła rocznica sprzyja refleksjom oraz wszelkiego rodzaju podsumowaniom. Piętnaście lat dla firmy to długa i często dosyć kręta droga, więc choćby dlatego warto spojrzeć wstecz i przypomnieć co zdarzyło się przez ten czas. BMC założyliśmy w słoneczny weekend majowy 2005 roku. Siedzibę firmy umieściliśmy w rodzinnym domu i właśnie tam sprzedaliśmy pierwsze sto lokali...

ORO w czasie koronawirusa

W tym niełatwym okresie globalnej pandemii Covid-19, mamy dla Państwa korzystne wieści z placu budowy ORO w Oliwie. Mimo zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa prace toczą się w miarę możliwości normalnym trybem.  Choć nadal trwają prace związanie z budową podziemnej hali garażowej, w północno-wschodnim rogu budynku wyrosły już pierwsze ściany parteru. 

Dużo ZDROWIA na Święta

Tegoroczne życzenia Wielkanocne niewątpliwie różnią się od tych z lat ubiegłych.  Każdemu życzymy przede wszystkim ZDROWIA. Sytuacja jest nietypowa, więc spróbujmy cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i złapmy oddech by nadać codzienności wiosennych kolorów. 

Ograniczenie pracy biura

Szanowni Państwo, W związku obecną sytuacją, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu pracy biura.   Uprzejmie prosimy o kontakt wyłącznie mailowy lub telefoniczny - jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00. 

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe

W najbliższy weekend 22-23 lutego odbędą się Targi Mieszkaniowe: "Nowy Dom Nowe Mieszkanie". Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 4 w sobotę w godzinach 10:00 - 17:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 - 16:00. Targi odbywają się w Ergo-Arenie na Placu  Dwóch Miast 1 na granicy Gdańska i Sopotu. WSTĘP  BEZPŁATY   

Ostatnie mieszkanie z ogródkiem

Cieszyć oczy soczystą zielenią… Stąpać boso po zielonej trawie… Wypić kawę w ogródku… Odetchnąć głęboko by nabrać sił do działania… Każdy z nas potrzebuje czasem chwili wytchnienia po ciężkim dniu, a najlepiej mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki, w swoim przytulnym mieszkaniu w Gdańku Oliwie.  

Oro - zimą praca wre

Tegoroczna, wyjątkowo ciepła zima sprzyja i prace budowalne na terenie inwestycji ORO, która powstaje w urokliwej gdańskiej dzielnicy Oliwa idą pełną parą. Zakończone zostały specjalistyczne roboty związane z zabezpieczeniem terenu oraz przygotowaniem wykopu pod przyszły budynek.  Wykonana została palisada czyli ściana zabezpieczająca głębokie wykopy wykonywane w bliskim sąsiedztwie istniejących obiektów i trwają roboty fundamentowe.

Świąteczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że 24-27 grudnia oraz 31 grudnia biuro sprzedaży będzie NIECZYNNE. Zapraszamy 30 grudnia oraz 2-3 stycznia. 

Wesołych Świąt!

Pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia Nowego Roku spełniającego WIELKIE MARZENIA, pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia życzy zespół BMC

ORO – na miejsca! Gotowi? Czas! Start!

Mamy już prawomocne prawomocne pozwolenie na budowę budynku ORO i na terenie inwestycji przy ulicy Nowej Opackiej w Gdańsku Oliwie rozpoczęły się prace ziemnie. Na początek porządkujemy działkę. Wjechały koparki, ładowarki, spycharki, których zadaniem jest przygotowanie terenu dla dalszych prac.      Chcesz zamieszkać w sercu urokliwej Oliwy? W sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych AWFiS, blisko pięknego Parku Oliwskiego? Odwiedź nasze biuro sprzedaży w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni i wybierz idealne mieszkanie dla siebie…   

ASTERIA pozytywnie zaopiniowana

Z przyjemnością informujemy, że w budynkach ASTERIA, które pięknie prezentują się u zbiegu ulic Mikołaja Kopernika i Legionów zostały zakończone prace budowlane. Budynki zostały skontrolowane przez Państwową Straż Pożarną oraz Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, obie instytucje nie wniosły zastrzeżeń co do dopuszczenia obiektów do użytkowania, obecnie trwają procedury odbiorowe dokonywane przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego i oczekujemy na wydanie pozwolenia na użytkowanie budynków. Zapraszamy do wrześniowej kroniki budowy gdzie na bieżąco prezentujemy przebieg prac. 

Park Centralny jest trendy

Pod koniec sierpnia uroczyście otwarto pierwszą część gdyńskiego Parku Centralnego, który położony jest na Wzgórzu św. Maksymiliana i rozciąga się na powierzchni około 3 hektarów, wzdłuż alei Marszałka Józefa Piłsudskiego, od ulicy Świętojańskiej aż do ulicy Kazimierza Tetmajera. Nowo otwarta część  to tzw. strefa ciszy, czyli ta najbliżej morza. Bardzo cieszy nas, że przyszli mieszkańcy naszych gdyńskich inwestycji zyskają w bliskim sąsiedztwie tak piękne miejsce do przyjemnego spędzania czasu.   

Weekend sierpniowy

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek 16 sierpnia biuro sprzedaży BMC będzie NIECZYNNE. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Dzięki przypadającemu w czwartek 15 sierpnia świętu  Wniebowzięcia NMP, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie w poniedziałek. 

Modernistyczne wnętrza ASTERII

Inwestycja ASTERIA coraz większymi krokami zmierza ku końcowi. Oba budynki pięknie prezentują się i świetnie uzupełniają skrzyżowanie ulic Legionów i Mikołaja Kopernika na gdyńskim Wzgórzu Świętego Maksymiliana. Z zewnątrz widoczne są prace nad tzw. małą architekturą, a zaglądając do wnętrz ASTERII łatwo dostrzec, że korespondują kolorystycznie z nowoczesną bryłą i  subtelnie nawiązują do konwencji modernistycznej, tak charakterystycznej dla Gdyni i wielu naszych inwestycji.   

Weekend czerwcowy

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w najbliższy piątek będzie czynne w zmienionych godzinach. Zapraszamy pomiędzy 10:00 - 16:00. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Za sprawą przypadającego w czwartek 20 czerwca święta Bożego Ciała, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu.  

ASTERIA w bieli

Wzgórze św. Maksymiliana to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Gdyni, a inwestycja ASTERIA idealnie wpisała się w urokliwą okolicę u zbiegu ulic Kopernika, Legionów i Narutowicza. Nawiązując do idei „białego miasta” kolorystyka elewacji obu budynków została utrzymana w bieli i przełamana kolorem marengo – czyli modną, a jednocześnie ponadczasową szarością. Dzięki temu proste w formie bryły nabrały charakteru i wyglądają bardzo elegancko. 

Majówka 2019

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w długi weekend majowy będzie nieczynne. Wracamy w poniedziałek 6 maja i zapraszamy w godzinach 9:00 – 18:00.  

Życzenia wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych,  Życzymy dużo zdrowia, radości,  pogody ducha, smacznej święconki  i mokrego poniedziałku!     

Dziękujemy za głosy!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy w Plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku w Trójmieście. Inwestycja Kontinuum zajęła wysokie, trzecie miejsce - to dla nas duże wyróżnienie.

ASTERIA sprzedaż zakończona

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie lokale w inwestycji ASTERIA przy ulicy Mikołaja Kopernika i  Gabriela Narutowicza w Gdyni zostały sprzedane.  Niezmiernie cieszy nas, że ASTERIA przypadła do gustu przyszłym mieszkańcom. Dokładamy wszelkich starań aby sworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie z przyjemnością będą wracać każdego dnia. Dziękujemy za okazane zaufanie.  

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe

W najbliższy weekend 2-3 marca odbęda się Targi Mieszkaniowe: "Nowy Dom Nowe Mieszkanie". Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 3 w godzinach 10:00 - 17:00 . Targi odbywają się w Ergo-Arenie na Placu  Dwóch Miast 1 na granicy Gdańska i Sopotu. WSTĘP  BEZPŁATY   

ASTERIA – mieszkaj pod gdyńskim niebem!

Lutowa, tzw. Pełnia Śnieżnego Księżyca to największa i najjaśniejsza w całym roku 2019 pełnia. Orbita „srebrnego globu” znajduje się najbliżej Ziemi i Księżyc wydaje się być większy i jaśniejszy niż zazwyczaj, a do tego ma jaskrawy, pomarańczowy odcień. Według astrologów Śnieżny Księżyc sprawia, że ludzie stają twarzą w twarz ze swoją przeszłością. Wracając na Ziemię, a konkretnie nad gdyńskie niebo i rzućmy okiem na Asterię – inwestycję, która powstaje przy ul. Mikołaja Kopernika w Gdyni.  

Jakie będzie Twoje mieszkanie?

Zastanawiasz się jak powinno wyglądać Twoje wymarzone mieszkanie? Gdzie ustawić stół, przy którym zasiądziesz z przyjaciółmi? Gdzie najlepiej będzie prezentowała się ulubiona sofa czy designerska komoda? Aby zobaczyć jakie może być  Twoje przyszłe lokum przygotowaliśmy wysokiej jakości rzuty aksonometryczne 3D każdego z oferowanych apartamentów. Dzięki nim znacznie łatwiej wyobrazić sobie jakie będzie Twoje nowe miejsce. 

ORO Oliwa złoty środek Trójmiasta

Możesz wszystko. Mieszkać w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, żyć dynamicznie w centrum lub spokojnie wśród zieleni. Myślisz nowocześnie. Praca? Blisko domu. Pasja? Przestrzeń na aktywność sportową o krok. Dzieci? Spacer i zabawa w parku. Wybierasz mądrze. Wybierasz złoty środek. ORO - Oliwa - to idealne miejsce dla Ciebie. W samym sercu Trójmiasta. Blisko Parku Oliwskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie rekreacyjnych terenów AWFiS, zaledwie 1,2 km od biznesowego centrum Oliva Business Centre i Uniwersytetu Gdańskiego. 

Życzenia świąteczne!

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia, aby w nadchodzącym Nowym Roku marzenia zmieniały się w rzeczywistość a sukcesy przerosły oczekiwania.  Życzy zespół BMC 

Wiecha na ASTERII

W piątek. 7 grudnia, na inwestycji Asteria w Gdyni zawisła wiecha. Ten symboliczny akcent zawieszenia drzewka ma miejsce wtedy, gdy wykonanie surowej konstrukcji obiektu wieńczy dach. Na placu budowy Asterii nadszedł czas na małą uroczystość. A jest co świętować! Po wielu miesiącach oba budynki Asterii dumnie prezentują się w całej okazałości.  

Jesień na ASTERII

Za oknem piękna, złota jesień i aż miło popatrzeć jak zamienia się inwestycja ASTERIA. Zakończony został stan surowy otwarty,  co oznacza, że gotowa jest konstrukcja budynków: wymurowane zostały ściany nośne, kominy, schody i wszystkie stropy. Teraz widać jak świetnie budynki ASTERII wkomponowały się w pobliską okolicę.  Wyraźne widoczne są prace też związane ze stolarka okienną.

Listopadowe godziny pracy

Uprzejmie informujemy, iż w piątek 2 listopada będziemy do Państwa dyspozycji od 9:00 do 16:00.  Zapraszamy serdecznie ! Nie pracujemy w dniu 1 listopada (Dzień Wszystkich Świętych) oraz 12 listopada (Dzień Niepodległości).   

ASTERIA sięga gwiazd :)

Powstająca na gdyńskim Wzgórzu św. Maksymiliana inwestycja ASTERIA wybiła się ponad poziom morza! Budynek od strony ulicy Legionów wyrósł ponad linię otaczającego inwestycję płotu co oznacza, że ASTERIA wyłania się na powierzchnię. Teraz będzie rosła, coraz wyżej i wyżej... aż do gwiazd… :-)

Sopot Open 2018

Jako fani i promotorzy tenisa w Trójmieście zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Tenisowy SOPOT OPEN, którego jesteśmy partnerem głównym.  Turniej odbywa się od 28 lipca do 5 sierpnia na kortach Klubu Tenisowego Arka w Gdyni przy ul. Ejsmonda. W ciągu tygodnia wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W weekend 4-5 sierpnia wejście jest biletowane, a bilety dostępne są na stronie:  www.sopotopen.abilet.pl. 

Sztuka zawitała w progi BMC

Do naszego obecnego biura przenieśliśmy się w październiku 2016 roku.  W miarę szybko dostosowaliśmy je do naszych potrzeb tak aby każdy miał wygodne miejsce pracy.  Pozostała do zagospodarowania grafitowa ściana naprzeciw wejścia. Powstała nawet koncepcja ale jakoś zabrakło przekonania i czasu na realizację więc ściana stała sobie pusta. I tak pewnie byłoby dalej gdyby nie czwartkowa sesja z naszą wyjątkową klientką – panią Elżbietą Krasińską.

KONTINUUM pozytywnie zaopiniowany

Z przyjemnością informujemy, że w budynku Kontinuum, który dumie prezentuje się u zbiegu ulic Sosnowej i Batorego zostały zakończone roboty budowlane. Budynek został skontrolowany przez Państwową Straż Pożarną oraz Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, obie instytucje nie wniosły zastrzeżeń co do dopuszczenia obiektu do użytkowania, obecnie trwają procedury odbiorowe dokonywane przez  Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego i oczekujemy na wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku. 

Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie

Gdańska Akademia Tenisowa, firma BMC oraz Patron Honorowy – Prezydent Miasta Gdańska, zapraszają na MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w TENISIE  , które odbywają się na urokliwie położonych kortach, na terenie AWFiS w Gdańsku Oliwie.  W mistrzostwach biorą udział najlepsi młodzi (do lat 14-stu) zawodnicy z całej Polski.  Pogoda dopisuje, zapraszamy zatem na oliwskie korty aby obejrzeć mecze i wesprzeć młodych zawodników, wśród których z pewnością znajdą się przyszłe gwiazdy światowego tenisa.

1 czerwca - Dzień Dziecka

Tegoroczny kalendarz wręcz obfituje w „dłuuugie weekendy”. Zaledwie przed miesiącem odpoczywaliśmy w majówkę, a teraz przed nami kolejne, tym razem czerwcowe, święto. Przyjemna to wiadomość, tym bardziej, że pogoda jest znakomita i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz wypadów za miasto. Życzymy zatem udanego weekendu i zapraszamy od poniedziałku 4 czerwca gdyż w piątek – 1 czerwca nasze biuro będzie nieczynne. A wszystkim dzieciom (i małym, i dużym) życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. 

CENTRUM zakończona sprzedaż

Z przyjemnością donosimy, że właśnie został sprzedany ostani "soft-loft" w inwestycji CENTRUM w Gdyni przy ulicy Batorego. Niezmiernie cieszy nas fakt, że CENTRUM przypadło do gustu przyszłym mieszkańcom. Dokładamy wszelkich starań aby sworzyć dla Was wyjątowe miesjce, gdzie z przyjemnością będzie wracać każdego dnia. Dziękujemy za okazane zaufanie.  

Jakie plany na majówkę?

To pytanie często słyszymy ostatnimi dniami. A my mamy swój niezawodny sposób - wypad za miasto i spacery na łonie natury. Czas wolny, spędzony z rodziną i najbliższymi to dla nas duża wartość, dlatego w dniach 1-3 maja 2018 r. nasze biuro sprzedaży będzie nieczynne. Wracamy w piątek 4 maja i zapraszamy w godzinach 9:00 – 18:00. Życzymy Wszystkim dużo słońca i udanego wypoczynku na majówkę.  

Żuraw na budowie

Na realizowanej inwestycji ASTERIA roboty ziemne zbliżają się ku końcowi, zatem nadszedł czas na prace fundamentowe. Fundament to element konstrukcyjny przenoszący obciążenia całego budynku na grunt. Ważne jest, żeby został prawidłowo zaprojektowany i wykonany.  

Ostatnia szansa na

UWAGA! Ostatni wolny apartament w CENTRUM Gdyni! Chcesz zamieszkać w wyjątkowych wnętrzach? Wybierz „Soft-loft” to propozycja dla kogoś, kto lubi niekonwencjonalne przestrzenie. Dużo światła, dyskretny luksus, a do tego nutka prestiżu… Dodajmy świetną lokalizację, w samym CENTRUM Gdyni, skąd wszędzie łatwo dotrzeć. 

Radosnych Świąt!

Drodzy Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 30.03.2018 (piątek) biuro sprzedaży będzie pracować nieco krócej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9 - 16. Przy tej okazji, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy! Do zobaczenia po świętach.

KONTINUUM tradycja czy awangarda?

Budynek KONTINUUM, który powstaje w sercu Wrzeszcza wyraźnie nabrał docelowego wyglądu. Widać jak idealnie wpisał się w okoliczną zabudowę tworząc przy tym zupełnie nową jakość i ciekawy architektonicznie element. Idąc ulicą Batorego widzimy charakterystyczny mansardowy dach, który świetnie nawiązuje do dawnych wrzeszczańskich willi. Skręcając w ulicę Sosnową budynek nabiera zaokrąglonej formy by następnie przejść w nowoczesną, prostą bryłę.

Palisada na ASTERII

Na terenie inwestycji ASTERIA, która powstaje na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni u zbiegu ulic Kopernika, Legionów i Narutowicza trwają specjalistyczne prace związane z zabezpieczeniem terenu oraz przygotowaniem wykopu pod przyszłe budynki. W styczniu wykonana została palisada. 

PASSSA zakończona sprzedaż mieszkań!

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy sprzedaż lokali w inwestycji Passa w Sopocie przy ulicy 23 Marca. Wszystkie apartamenty znalazły już swoich nabywców. Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie i życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w Państwa nowych mieszkaniach. Dział sprzedaży i aranżacji pozostaje do Państwa dyspozycji.

CENTRUM jak białe żagle...

Na inwestycji CENTRUM w Gdyni robota wre. Prowadzone są prace instalacyjne. Hydraulicy, elektrycy, tynkarze – wszyscy pracują w pocie czoła :-). To co widoczne jest z zewnątrz to eleganckie okna pojawiające się w kolejnych mieszkaniach.  W budynku CENTRUM w Gdyni montowane są drewniane okna w kolorze białym. Biały kolor okien będzie idealnie współgrał z białą, monochromatyczną elewacją nawiązując w ten sposób do charakterystycznego wyrazu miasta.

Wesołych Świąt!

Pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Nowego Roku Spełniającego wielkie marzeniam, pełnego optymizmu, szcześcia i powodzenia. Życzy Zespół BMC

Jaka jest jesienna PASSA?

Willa PASSA prezentuje się coraz okazalej. Powoli dobiegają końca prace elewacyjne. Na częściach gdzie usunięto już rusztowania widać jak elegancko dobrana została kolorystyka budynku. Ciemny grafit kontrastuje ze zgaszoną bielą, a całości dopełniają drewniane okna w kolorze nasyconego brązu. Ogromne loggie i tarasy sprawiają, że sylwetka budynku nabiera głębi, a dla przyszłych mieszkańców będą cudownym, osłoniętym przed wiatrem i wzrokiem miejscem wypoczynku.

Ruszyły prace ziemne na ASTERII

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły prace ziemne na terenie inwestycji ASTERIA, która powstaje pomiędzy ulicami Mikołaja Kopernika i Gabriela Narutowicza na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni. Teren został uporządkowany już wcześniej, a teraz wjechały koparki, ładowarki i ciężarówki. Przystąpiono do prac związanych z niwelacją terenu pod platformy robocze oraz wykonaniem wykopu pod budynek.  

Ostatnia szansa na apartament w Sopocie

UWAGA! Ostatni wolny apartament w inwestycji Passa przy ul. 23 Marca 98 w Sopocie! Jeżeli szukacie komfortowego mieszkania z ogromnym ogrodem dla siebie i rodziny to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. - dobrze rozplanowane pomieszczenia - niebanalna, nowoczesna architektura - cisza, spokój i zieleń wokół - otoczenie w niskiej zabudowie - bezpieczeństwo w standardzie

Wrzesień w CENTRUM Gdyni

Budynek CENTRUM, który powstaje w sercu Gdyni przy ulicy Batorego 9 zyskał kolejną kondygnację i prace przeniosły się na ostanie piętro gdzie powstają lokale dwupoziomowe. Już teraz widać jak świetnie CENTRUM wpisuje się w pobliskie otoczenie. Charakterystyczne zaokrąglenie budynku u zbiegu ulic Stefana Batorego i ks. Prałata H. Jastaka stanowi ciekawy detal architektoniczny świetnie ukazując ducha modernizmu.     

KONTINUUM stan surowy otwarty

Właśnie minęło kalendarzowe lato, za oknem piękna, złota jesień, a budynek KONTINUUM rośnie i rośnie :-). Zakończony został stan surowy otwarty,  co oznacza, że gotowa jest konstrukcja budynku: wymurowane zostały ściany nośne, kominy, schody i wszystkie stropy. Widać jak idealnie budynek KONTINUUM wkomponował się w pobliską okolicę.

Jaka jest Twoja PASSA?

Willa PASSA, która powstaje w Sopocie przy ulicy 23 marca wygląda coraz piękniej choć budynek nadal przesłaniają rusztowania co związane jest z trwającymi pracami elewacyjnymi. Widoczną metamorfozę przeszły natomiast wnętrza mieszkań. We wszystkich lokalach zakończono prace tynkarskie i wylane zostały posadzki, a okna ozdobiły parapety. Na inwestycji PASSA zastosowano parapety wykonane z konglomeratu marmurowego Madraperla. 

Obejrzyj nowe mieszkania w 3D

Aby ułatwić Tobie znalezienie wymarzonego lokum przygotowaliśmy wysokiej jakości rzuty aksonometryczne 3D każdego z oferowanych lokali. Dzięki nim znacznie łatwiej wyobrazić sobie, jak w niedalekiej przyszłości może wyglądać Twoje mieszkanie. Zajrzyj do galerii inwestycji ASTERIA i sprawdź jak prezentuje się dany lokal.

KONTINUUM zakończona sprzedaż mieszkań!

Z przyjemnością informujemy, iż w sierpniu podpisaliśmy ostatnią umowę deweloperską i tym samym wszystkie lokale mieszkalne  w budynku KOTINUUM w sercu Wrzeszcza zostały sprzedane.  Dziękujemy Państwu za zaufanie.  W ofercie pozostał atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 128,85 mkw, położony przy skrzyżowaniu ulic Sosnowej i Batorego. Lokal posiada ogromną wystawę witryn od strony chodnika oraz dodatkowo wielkie okno od strony patio co daje szerokie możliwości aranżacyjne.    

CENTRUM rośnie w górę

Na inwestycji CENTRUM zakończono prace związane z wykonaniem stropu czwartego piętra i rozpoczęło się stawianie ścian na kolejnej kondygnacji. Na dwóch statnich kondygnacjach zaprojektowano unikatowe  lokale dwupoziomowe czyli "soft-lofty".  Loft to świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w niekonwencjonalnej przestrzeni. W tego typu apartamencie miejsca jest bardzo dużo, można zatem śmiało pozwolić sobie na designarskie szaleństwo. W ofercie CENTRUM na chwilę obecną pozostały już tylko dwa dwupoziomowe apartamenty.  

Dobra PASSA trwa!

Dobra PASSA trwa! Prace budowlane na terenie inwestycji PASSA w szybkim tempie posuwają się do przodu. Ledwie budynek osłoniły rusztowania i rozpoczęły się prace elewacyjne, a już jesteśmy na półmetku ich wykonania.  Do zrobienia elewacja wentylowanej wykorzystywane są najwyższej klasy materiały z płyt włóknocementowych, o niezrównanych właściwościach estetycznych i fizycznych. Ta unikatowa elewacja idealnie izoluje budynek zarówno od  zimna, deszczu jak i ciepła słonecznego.  

ASTERIA - nowa inwestycja w Gdyni

W mitologii greckiej ASTERIA to tytanida, bogini nocnych wróżb i spadających gwiazd. Chcąc uniknąć zalotów Zeusa rzuciła się do morza Egejskiego w formie przepiórki i stała się "przepiórczą wyspą", ASTERIĄ, zwaną Ortygią (obecnie to wyspa Delos).  Wyspa dała schronienie Leto (siostrze ASTERII) prześladowanej przez mściwą Herę i tam, pod daktylową palmą urodziła Apollina i Artemidę. Nazwę ASTERIA nadaliśmy naszej nowej inwestycji, która powstanie w urokliwej dzielnicy Gdyni, jaką jest Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Mikołaja Kopernika i tak, jak grecka ASTERIA, da schronienie tym, którzy zdecydują się tu zamieszkać.  

PASSA stan surowy zamknięty

Latem Sopot staje się niekwestionowaną stolicą Polski. To tu przyjeżdżają wszyscy spragnieni nadmorskiego słońca i pięknych piaszczystych plaż. Sopockie plaże pełne są uśmiechniętych turystów, a ulica Monte Cassino staje się wręcz trudna do przejścia w tłumie spacerowiczów. Nieco inaczej jest jednak w górnym Sopocie. Tu czas płynie jakby wolniej, a turyści do górnego Sopotu zaglądają jakby rzadziej... Może warto przejść się na spacer ulicą 23 marca by zobaczyć jak dumie prezentuje się Willa PASSA na tle otaczającej ją zieleni?

Na KONTINUUM powstaje II piętro

Inwestycja KONTINUUM, która powstaje w sercu Gdańska Wrzeszcza u zbiegu ulic Stefana Batorego i Sosnowej nieprzerwanie pnie się w górę. Wakacyjny lipiec to miesiąc kiedy powstaje kondygnacja drugiego piętra. Jednocześnie na niższych kondygnacjach trwają prace związane ze stawianiem ścian działowych w poszczególnych mieszkaniach.   

„Soft-lofty” w CENTRUM Gdyni

Przestrzeń, dużo światła, dyskretny luksus, a do tego nutka prestiżu… Któż by nie chciał tak mieszkać? Dodajmy do tego świetną lokalizację, w samym CENTRUM Gdyni, skąd wszędzie łatwo dotrzeć pieszo lub komunikacją miejską, a jednocześnie przy cichej uliczce, która jest oddzielona od głównych arterii.  Taki jest właśnie budynek CENTRUM dlatego też większość mieszkań w CENTRUM już znalazła nabywców. Natomiast na dzień dzisiejszy dostępne są wyjątkowe apartamenty, położone na ostatniej kondygnacji, zaprojektowane jako „soft-lofty” czyli lokale dwupoziomowe.

BMC Gdynia Open 2017

Nawiązując do najlepszych trójmiejskich tenisowych tradycji, z wielką radością zapraszamy na BMC GDYNIA OPEN 2017 - Międzynarodowe Mistrzostwa Gdyni w Tenisie, które odbędą się w dniach 17 – 25 czerwca na kortach tenisowych Arka w Gdyni.   

Raz, dwa, trzy - PASSA patrzy!

Majowe słońce i coraz dłuższe dni zachęcają do spędzania czasu na powietrzu, a także do przyjemnych spacerów. Sopot, szczególnie górny, trochę mniej znany i nieco mniej popularny wśród turystów, a przez to znaczenie bardziej atrakcyjny dla mieszkańców zaprasza w swoje progi osoby poszukujące zieleni,  spokoju oraz niesamowitej atmosfery, którą tworzą klimatyczne uliczki. Położna w urokliwej części górnego Sopotu Willa PASSA właśnie zyskała kolejną kondygnację czyli trzecie piętro. Malowniczy widok na okoliczną zieleń roztacza się praktycznie ze wszystkich okien, na każdej kondygnacji.  

CENTRUM wyłania się nad poziom morza

Spacer po CENTRUM słonecznej Gdyni? Warto przejść ulicą Stefana Batorego lub ks. Prałata Hilarego Jastaka aby rzucić okiem na wyłaniający się właśnie budynek CENTRUM. Z przyjemnością informujemy, że zakończony został trzeci etap inwestycji czyli dwupoziomowa hala garażowa. Wyraźnie widoczne są już ściany parteru. Tu warto zaznaczyć, że na parterze budynku CENTRUM powstają lokalu usługowe dostępne od strony ulicy Batorego oraz ulicy Jastaka. Od ulicy oddzielą je ogólnodostępne miejsca parkingowe. 

KONTINUUM wychodzi na powierzchnię

Z przyjemnością donosimy, że zakończony został trzeci etap inwestycji KONTINUUM w sercu Wrzeszcza czyli dwupoziomowa hala podziemna. Teraz nadszedł czas na pozostałe kondygnacje. Budynek powoli wyłania się ponad poziom morza i powstają pierwsze ściany parteru. Od strony ulicy Sosnowej oraz Batorego usytuowane zostały lokale użytkowe, do których będzie bezpośredni dostęp od strony ulicy. Przy Sosnowej powstaną ogólnodostępne miejsca parkingowe, które naturalnie oddzielą chodnik od jezdni.  

Majówka 2017

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w długi weekend majowy będzie nieczynne. Wracamy w czwartek 4 maja i zapraszamy w godzinach 9:00 – 18:00. A jakie plany na weekend majowy? Czy w Trójmieście można się nudzić? Nigdy, przenigdy! Trójmiasto ciągle nas cudownie zaskakuje... Odkrywajmy, szukajmy, spacerujmy, jeździmy na rowerach, i spędźmy ten czas aktywnie na łonie natury. My polecamy spacery w okolicach naszych inwestycji w górnym Sopocie, w sercu Wrzeszcza oraz śródmieściu Gdyni. 

PASSA wchodzi na drugie piętro

Minął zaledwie miesiąc, a willi PASSA, która powstaje w górnym Sopocie przybyły dwie kolejne kondygnacje. Aktualnie powstają ściany nośnie drugiego piętra, a z kolei na parterze wnętrza mieszkań dzielone są na poszczególne pomieszczenia za pomocą ścian działowych. Dwie najbardziej popularne technologie stosowane przy wznoszeniu ścian działowych to ścianki szkieletowe oraz murowane. W willi PASSA zastosowano to drugie rozwiązanie gdyż przegrody murowane są solidne i trwałe. Poza tym ściany murowane posiadają cały szereg zalet. 

Radosnych Świąt!

Drodzy Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 14.04.2017 (piątek) biuro sprzedaży będzie pracować nieco krócej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9 - 15. Przy tej okazji, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy! W chwili przerwy zapraszamy również do zapoznania się ze zdjęciami dziennika budowy. Do zobaczenia po świętach.  

Wiosenne ożywienie w sercu Wrzeszcza

Wreszcie mamy kalendarzową wiosnę i za oknem widać wiosenne ożywienie. Dni są coraz dłuższe, słońce świeci coraz częściej i każdego poranka jest coraz cieplej zatem mamy coraz więcej energii i chęci do działania. Pogoda sprzyja, więc prace budowlane na inwestycji KONTINNUM w sercu Wrzeszcza idą pełną parą. Setki ton stali i betonu, dziesiątki sprawnych rąk do pracy i konstrukcja budynku wyraźnie pnie się w górę. Zalany został strop nad niższym poziomem hali garażowej.

Gdzie parkować w CENTRUM Gdyni?

Mieszkanie w CENTRUM Gdyni ma wiele zalet. Podstawową dogodnością jest fakt, że większość spraw możemy załatwić w promieniu kilometra od swojego domu. Zatem mieszkając w CENTRUM miasta można zrezygnować z samochodu skoro wszędzie jest blisko, a miejsc parkingowych zawsze jest zbyt mało? Obawiam się jednak, że niewielu posiadaczy własnych czterech kółek dałoby się na to namówić… Ale co w takim razie z parkowaniem auta w CENTRUM Gdyni? 

Co słychać w Sopocie na 23 marca?

Masz ochotę na zimowy spacer ulicą 23 marca w Sopocie? Idąc w górę, w kierunku Sanatorium Leśnik z łatwością zauważysz nowopowstającą willę PASSA, która właśnie wyrosła ponad poziom morza :-). Prace budowlane trwają nieprzerwanie przez całą zimię, dlatego z dumą możemy zakomunikować iż osiągnięty został "stan zero", a prace przeniosły się na koleją kondygnację i postawione zostały pierwsze ściany parteru. Choć kalendarzowo dalej mamy zimę, aura jest już typowo wiosenna,  co z pewnością będzie sprzyjało dalszym pracom. Jak widać - pniemy się w górę! 

Żurawie „czuwają” we Wrzeszczu

Jak widać na poniższych fotografiach, w inwestycji Kontinuum prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem. Zostały wzniesione ściany fundamentowe, powstają również szyby windowe, a nad wszystkim „czuwają” nowo postawione dwa żurawie. Pogoda sprzyja, a tempo realizowanych zadań pozytywnie wpływa na jakość i fachowość przy skomplikowanych robotach inżynieryjnych związanych ze stanem zerowym. Warto wspomnieć, że realizowana w chwili obecnej, dwupoziomowa hala podziemna zawiera również tzw. miejsca rodzinne czyli takie, które umożliwiają zaparkowanie dwóch samochodów. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy posiadają więcej niż jedno auto. 

Palisada w CENTRUM Gdyni

Na terenie inwestycji w CENTRUM Gdyni u zbiegu ulic Stefana Batorego i ks. prałata Hilarego Jastaka trwają specjalistyczne prace geotechniczne związane z zabezpieczeniem terenu oraz wykonaniem palisady. Palisada to ściana zabezpieczająca głębokie wykopy wykonywane w bliskim sąsiedztwie istniejących obiektów.    

Fundamenty KONTINUUM w trakcie realizacji

Na terenie inwestycji w Gdańsku Wrzeszczu u zbiegu ulic Batorego i Sosnowej prace ziemne idę pełną parą. Wykonana została palisada zabezpieczająca wykop i nadszedł czas na wykonanie fundamentów pod budynek KONTINUUM. Jak wiadomo – fundamenty to podstawa. Są dla budynku niczym korzenie dla drzewa. Nie widać ich gdyż ukryte są głęboko w ziemi ale to na nich posadowiony zostanie przyszły budynek. Muszą więc być solidne i trwałe.

Ruszyła budowa willi PASSA

Z Nowym Rokiem – wielkim krokiem! :-) Zaledwie przed miesiącem rozpoczęły się prace na inwestycji PASSA w Sopocie, a już dziś widać jak wielkie postępy poczynione zostały w tym czasie. Uprzątnięto i ogrodzono teren inwestycji oraz przygotowano zaplecze budowy. Następnie wykonany został wykop pod budynek oraz zrobiono zabezpieczenie wykopu. Aktualnie trwają prace związane z wykonaniem fundamentów. A jak mówi przysłowie – solidne fundamenty to podstawa – gdyż to na nich usytuowany zostanie przyszły budynek.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz odwagi w realizacji marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Życzy zespół BMC  Jednocześnie informujemy, iż w okresie między Świętami a Nowym Rokiem pracujemy w godzinach od 9 do 18. Serdecznie zapraszamy!  

Trwają odbiory lokali na Kapitańskiej 35

Boże Narodzenie tuż tuż, a nam udało się zrobić świąteczną niespodziankę przyszłym mieszkańcom Kapitańskiej 35. W tym tygodniu oddajemy lokale do rąk ich właścicieli! Mamy nadzieję, że odebrane w tym wyjątkowym okresie w roku klucze do mieszkań, przyczynią się do jeszcze radośniejszych świąt :-) Klientom Kapitańskiej serdecznie dziękujemy za współpracę i życzymy samych pięknych chwil w nowych czterech kątach.   

Odbiory na Rubinowej

Na początku grudnia przekazaliśmy klucze przyszłym mieszkańcom Kamieniczki Rubinowej przy ul. Łokietka w Sopocie. Ten urokliwy budynek, który powstał na skraju lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Sopockich Błoni, w zatopoionej w zieleni i spokojnej części dolnego Sopotu zachwyca elgancką architekturą oraz gustownymi wnętrzami w stylu modern classic. .  

Prace ziemne w Centrum

Na terenie inwestycji Centrum w Gdyni trwają intensywne prace. Na początek przełożona została sieć ciepłownicza, a następnie wjechały koparki, ładowarki, spycharki i specjalistyczny sprzęt do wykonania wykopu pod przyszły budynek. 

Ruszyły prace ziemne na Kontinuum

Mamy już prawomocne pozwolenie na budowę więc na terenie inwestycji przy ulicy Batorego 23 w Gdańsku Wrzeszczu rozpoczęły się prace ziemne. Na początek uporządkowano teren, a następnie wjechały koparki, ładowarki, spycharki, a także specjalistyczny sprzęt do wykonania palisady.  Palisada to ściana zabezpieczająca głębokie wykopy wykonywane w bliskim sąsiedztwie istniejących obiektów. 

Pozwolenie na budowę CENTRUM!

Z wielką radością informujemy, że już jest prawomocne pozwolenie na budowę budynku CENTRUM w Gdyni! Bardzo nas cieszy ta decyzja gdyż oznacza, że możemy przystąpić do prac budowalnych. Już teraz, przechodząc ulicą Batorego lub ks. Prałata Hilarego Jastaka, łatwo zauważyć, że na terenie inwestycji wiele się dzieje. Trwają intensywne prace przygotowawcze związane z przełożeniem sieci ciepłowniczej. Zapraszamy do nowego biura sprzedaży, które znajduje się w Centrum Kwiatkowskiego, przy ul. 10 lutego 16, w pionie A, na 4 piętrze. 

PRZEPROWADZKA

W piątek 7 października mamy w planie  PRZEPROWADZKĘ!  W związku z tym nasze biuro będzie pracowało ale nieco inaczej niż zazwyczaj... Przenosimy się kilka pięter wyżej, do większego lokalu. Już od poniedziałku zapraszamy do nowego biura, które znajduje się na 4 piętrze w Centrum Kwiatkowskiego. 

Mieszkać po królewsku w Sopocie

Jeśli mieszkać po królewsku – to tylko w Sopocie w Królewskich Kamieniczkach… Wyobraź sobie jak przyjemnie będzie zasiąść w ulubionym fotelu z filiżanką ciepłej  herbaty i przez wielkie okno obserwować pobliski las, ptaki i liście spadające z drzew… Wielkie, zajmujące niemal całą ścianę przeszklenia, dają przyjemny efekt domu otwartego na świat. Równie ważne jest aby okna były ładne i eleganckie dlatego do Kamieniczki Rubinowej wybrano wysokiej klasy drewnianą stolarkę okienną. 

Spójrz jak wygląda Twoje miejsce...

Znalazłeś Miejsce... Miejsce na czasie... Twoje Miejsce... Zastanawiasz się jak będzie ono wyglądać? W myślach już urządzasz Twoje nowe mieszkanie...  Reprezentacyjny salon: sofa – narożna, a może trzyosobowa? Stolik kawowy prostokątny czy może lepiej okrągły? Wybór ogromny więc łatwo się pogubić. Aby ułatwić Tobie znalezienie wymarzonego lokum i  przygotowaliśmy wysokiej jakości rzuty aksonometryczne każdego z oferowanych lokali. Dzięki nim znacznie łatwiej wyobrazić sobie, jak w niedalekiej przyszłości może wyglądać Twoje mieszkanie. 

Maestro - Melodia fal

Ostatnie dni lata, kiedy słońce tak pięknie oświetla ulice, wykorzystaliśmy na wykonanie sesji fotograficznych naszych dwóch inwestycji: Maestro i Marco Polo. Spójrzcie jak pięknie wygląda nasza ostatnia realizacja czyli melodyjny budynek Maestro, który powstał na malowniczym Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Willa Maestro idealnie komponuje się z nadmorską okolicą, a z okien większości mieszkań i apartamentów widać morze oraz zieleń pobliskiej Polanki Redłowskiej.  

Nowa strona www

W trosce o Wasz komfort i wysoką jakość naszej obsługi przygotowaliśmy nową stronę internetową. Wiele miesięcy pracowaliśmy nad tym, aby była bardziej przejrzysta i przyjazna dla Was i aby poruszanie się po niej było jeszcze łatwiejsze. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy tym założeniom i przede wszystkim Waszym wymaganiom.  

Willa PASSA – sprzedaż na półmetku!

Zaledwie przed miesiącem rozpoczęliśmy przedsprzedaż mieszkań i apartamentów w Willi PASSA, a już połowa z nich znalazła swoich przyszłych lokatorów!  Aby przybliżyć ducha tego miejsca poprosiliśmy zaprzyjaźnioną fotografkę o wykonanie kilku zdjęć okolicy.  Spójrz jak wygląda ulica 23 marca w Górnym Sopocie w obiektywie pani Anny Standerskiej.  

Dziękujemy za udział w Targach!

W miniony weekend już kolejny raz mieliśmy wielką przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę na Targach Mieszkaniowych w Gdyni. Kolejny raz również zaskoczyli nas Państwo tak licznym przybyciem. Dziękujemy za odwiedzanie naszego stanowiska. Tak żywe zainteresowanie naszymi inwestycjami to dla nas wielka radość. Niezmiennie, po więcej informacji zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. 10 Lutego 16 w Gdyni (Centrum Kwiatkowskiego).

Zapraszamy Targi Mieszkaniowe w Gdyni!

Już w najbliższy weekend (3 - 4 września) w Hali Widowiskowej w Gdyni, odbędą się Targi Mieszkaniowe „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie” organizowane przez Murator Expo. Odnajdą nas Państwo przy stanowisku nr 39, gdzie z przyjemnością opowiemy zarówno o naszym CENTRUM w Gdyni, jak i o pozostałych  trójmiejskich inwestycjach. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-17.00. Na miejscu jak zwykle czeka na Państwa wiele atrakcji oraz specjalistów, którzy posłużą radą w zakresie budownictwa, aranżacji wnętrz, czy finansów. Zapraszamy! WSTĘP BEZPŁATNY

Elewacja Rubinowej prawie gotowa!

Wszelkie instalacje elektryczne i sanitarne w Kamieniczce Rubinowej są już gotowe. Prace nad elewacją budynku dobiegają końca. Jeszcze tylko trzecia kondygnacja czeka na pokrycie eleganckim laminatem i cała kamieniczka będzie wyglądała jak na zapowiadających ją wizualizacjach. W częściach wspólnych zamontowano komfortową windę, a podłogę stopniowo pokrywają szykowne, biało-czarne płytki. W niedalekiej przyszłości wnętrze kamieniczki stanie się eleganckie, wytworne i niezwykle reprezentacyjne. Już wkrótce wokół budynku rozpoczną się prace nad małą architekturą. Urokliwa zieleń będzie cieszyć oczy mieszkańców i przechodniów, zapraszając do środka.

Kapitańska coraz piękniejsza!

Trwają prace nad elewacją Kapitańskiej. Ściana południowa budynku jest już całkowicie ukończona i zachwyca eleganckimi, ponadczasowymi odcieniami szarości. Zadbaliśmy również o części wspólne. Na podłogach położono płytki przypominające drewniany dek statku, a ściany przybrały stalowy, niebieski odcień. Elementy marynistyczne świetnie podkreślą nadmorski charakter inwestycji oraz uczynią wnętrze oryginalnym i przytulnym.

PASSA - nowa inwestycja w Sopocie!

Kochasz Sopot i od dawna marzysz aby w nim zamieszkać? Właśnie teraz jest Twój czas na realizację marzeń! Nowość w naszej ofercie – willa PASSA, która powstanie w urokliwym Górnym Sopocie. PASSA to elegancki i kameralny budynek, położony na przestronnej, słonecznej działce przy ulicy 23 marca 98. Każdy miłośnik malowniczego Sopotu odnajdzie tu swoje idealne cztery kąty gdyż PASSA wychodzi naprzeciw klientom o różnych potrzebach, oferując zarówno przytulne lokale dwupokojowe, rodzinne mieszkania trzypokojowe, jak i ponad stumetrowe apartamenty.

Stan surowy zamknięty na Kapitańskiej

Inwestycja przy Kapitańskiej 35 osiągnęła stan surowy zamknięty - czyli moment gdy zamontowane są wszystkie okna. Stolarka okienna, którą zastosowano na Kapitańskiej 35 to wielokomorowe okna PVC, z okuciami obwiedniowymi i funkcją rozszczelniania. Charakteryzują się wysoką, potwierdzoną wieloma certyfikatami jakością wykonania. Ponadto w budynku zamontowano instalacje elektryczne, a na ścianach większości lokali pojawiły się tynki. Budynek otoczyły rusztowania i siatka ochronna gdyż rozpoczęliśmy prace związane z izolacją termiczną ścian zewnętrznych oraz prace elewacyjne. 

Maestro tuż przed odbiorami

Na Maestro trwają ostatnie szlify przed oddaniem budynku. Wokół inwestycji powstało ogrodzenie, gwarantujące bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Natomiast teren okalający inwestycję pokryła piękna, zielona murawa i pojawiły się urokliwe nasadzenia. Zielone drzewka izolują nieco od ulicy, dzięki czemu dają przyjemne poczucie intymności. Wewnątrz zakończone zostały prace nad eleganckimi częściami wspólnymi. Przyjemnie patrzeć jak wielkimi krokami zbliżamy się do przekazania lokali właścicielom, co zapewne stanie się znacznie wcześniej niż pierwotnie zakładaliśmy!

Prace elewacyjne na Rubinowej

Wokół Kamieniczki Rubinowej pojawiła się konstrukcja rusztowań. Budynek otoczyła siatka ochronna, pod której osłoną rozpoczęły się prace elewacyjne. Na ścianach zewnętrznych kamieniczki montowana jest izolacja termiczna. Prace postępują także wewnątrz budynku – cały obiekt został wyposażony w stolarkę okienną oraz instalacje elektryczne. Ściany parteru oraz drugiego i trzeciego piętra pokryły tynki. Duże zmiany nastąpiły nie tylko w samym budynku ale i w jego sąsiedztwie, gdzie ukończono właśnie budowę ścieżki dla pieszych. Droga prowadzi od ulicy Łokietka w kierunku morza i jest świetnym udogodnieniem dla spacerowiczów – szczególnie w okresie lata.

Dziękujemy za udział w targach INFODOM!

W miniony weekend wzięliśmy udział w targach INFODOM, prezentujących gdyńską ofertę mieszkaniową. Tym razem było wyjątkowo, bo pod gołym niebem :-) Pogoda dopisała w stu procentach - słońce towarzyszyło nam całe dwa dni, co przyciągnęło nie tylko zainteresowanych kupnem mieszkania, ale i spacerowiczów, których zaintrygowała nasza oferta. Dziękujemy za okazane zainteresowanie i za tak liczne odwiedzanie naszego stanowiska. Po więcej informacji dotyczących naszych inwestycji zapraszamy do biura sprzedaży, mieszczącego się w Gdyni, przy ul. 10 Lutego 16.

Zapraszamy serdecznie na Targi Mieszkaniowe INFODOM!

W najbliższy weekend (04-05 czerwca) w centrum Gdyni, na terenie Infoboxu odbędą sią Tragi Mieszkaniowe INFODOM. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i odwiedzenia naszego stanowiska, gdzie z przyjemnością opowiemy Państwu o gdyńskich inwestycjach. Ponad to na miejscu można będzie skonsultować się z doradcą finansowym i architektem wnętrz. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych uczestników. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę od 11.00 do 18.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 15.00. Spędź z nami słoneczny weekend na evencie pod gołym niebem! :)

Prace wykończeniowe na Maestro

Na placu budowy Maestro postępują prace wykończeniowe. Szczególna uwaga skupiana jest obecnie na terenie wokół budynku. Trwa nasadzanie urokliwych drzew i krzewów, które uatrakcyjnią inwestycję z zewnątrz. Rozpoczęliśmy również budowę ogrodzenia, które podaruje mieszkańcom spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Co nowego na Kapitańskiej?

Prace na Kapitańskiej 35 postępują w oka mgnieniu. Mamy już całą konstrukcję żelbetową budynku oraz wszystkie ściany działowe. Kondygnacje do trzeciego piętra włącznie zyskały instalacje elektryczne. Ściany parteru i pierwszego piętra spowiły tynki. Rozpoczęliśmy także budowę schodów, prowadzących od ulicy Kapitańskiej do patio i klatek schodowych. Stan surowy otwarty niebawem stanie się przeszłością - okien brakuje już tylko na najwyższej kondygnacji!

Wiecha na Rubinowej!

Piątek 13-tego przynosi pecha? Skąd! Nam przyniósł wielki sukces! Z radością informujemy, że 13 maja na szczycie Kamieniczki Rubinowej zawisła wiecha. Symboliczne drzewko uroczyście zaakcentowało zakończenie budowy konstrukcji dachu. Wiecha góruje nad kamieniczką – czas na małe podsumowanie. 

Wiecha zawisła na Kapitańskiej!

W poniedziałek, 18 kwietnia, na placu budowy Kapitańskiej 35 miała miejsce mała uroczystość. Powodem do świętowania było ukończenie konstrukcji dachu, co w środowisku budowlanym akcentuje się zawieszeniem symbolicznego drzewka na szczycie budynku. Moment zawieszenia wiechy to dla nas specjalny czas, w którym uświadamiamy sobie jak wiele już za nami. Na tą chwilę Kapitańska jest już posiadaczką wszystkich sześciu kondygnacji, dzięki czemu od niedawna możemy podziwiać budynek w pełnej krasie. Pierwsze i drugie piętro zyskały ścianki działowe oraz stolarkę okienną. Na terenie całej inwestycji trwa realizacja pionów kanalizacji sanitarnej oraz przewodów wentylacyjnych. Po chwili zadumy, zdopingowani wiosennym słońcem, wracamy do pracy z nową energią.

Stan surowy otwarty na Rubinowej

Kamieniczka Rubinowa rozkwitła na wiosnę! Wykonano już całą konstrukcję żelbetową budynku, co jest równoznaczne z osiągnięciem stanu surowego otwartego. W całym budynku realizowane są piony wentylacyjne oraz kanalizacja sanitarna. Wykonano także ściany działowe parteru oraz pierwszego i drugiego piętra - mieszkania na tych kondygnacjach jawią się już w realnych kształtach. Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji więźby dachowej, co zbliża nas wielkimi krokami do uroczystości zawieszenia wiechy.

Inwestycja w sercu Wrzeszcza już wkrótce!

Jesteś człowiekiem z pasją. Żyjesz intensywnie. Lubisz miasto i korzystasz z wszelkich jego uroków. Cenisz sobie łatwe, szybkie rozwiązania i wygodę. Zamieszkaj w sercu Wrzeszcza. Kontinuum to miejsce na czasie, tworzone właśnie dla Ciebie… Kontinuum to nowoczesny obiekt mieszkalny, który powstanie w samym centrum Gdańska Wrzeszcza u zbiegu ulic Stefana Batorego i Sosnowej. Wrzeszcz jest atrakcyjną i świetnie skomunikowaną dzielnicą, którą pokochasz za to, że łatwo dostosowuje się do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz jako pierwszy otrzymać informacje dotyczące tej inwestycji, zostaw adres e-mail na: www.miejscenaczasie.pl lub napisz: sprzedaz@bmc.gda.pl

Nowości na Maestro

Na Maestro wir pracy! W budynku zamontowano windę, a hala garażowa zyskała automatyczną bramę wjazdową. Na balkonach wykonano balustrady i przygotowano podłoże do położenia płytek. Trwają prace w częściach wspólnych - na ścianach pojawiły się pierwsze kolory, które w niedalekiej przyszłości stworzą stonowaną, elegancką kompozycję, nadając wnętrzu szyku i smaku. Praca wre także wokół budynku, gdzie powstaje mała architektura – chodniki i trawniki już niedługo przyozdobią inwestycję na zewnątrz.

Przekazanie lokali Kamieniczki Platynowej

Kolejna radość i kolejny sukces! Spieszymy poinformować, że przekazaliśmy już prawie wszystkie lokale Kamieniczki Platynowej do rąk ich właścicieli. To zawsze wyjątkowy moment, kiedy współpraca z klientami przeradza się w szczęśliwy finał. Państwa zadowolenie jest dla nas powodem do wielkiej radości i satysfakcji. Mamy nadzieję, że mieszkanie w naszej kamieniczce przyniesie Państwu dużo spokoju i pięknych chwil.

Ruszyła sprzedaż Centrum!

Szanowni Klienci, z radością informujemy, że ruszyła sprzedaż tak bardzo oczekiwanej przez Państwa inwestycji Centrum! Pięciopiętrowy budynek powstanie w samym centrum Gdyni, gdzie ulica Batorego zbiega się z ulicą Jastaka. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią świetną lokalizację inwestycji, która podaruje im komfort posiadania wszelkich udogodnień i atrakcji miasta w zasięgu ręki. Stąd wszędzie jest blisko, a Ty jesteś zawsze na bieżąco z gorącymi wydarzeniami w Gdyni.

Rubinowa zyskała pierwsze piętro

W ciągu zaledwie miesiąca na Kamieniczce Rubinowej pojawiła się kolejna kondygnacja. Pierwsze piętro zwieńczono płytami stropowymi, na których aktualnie montowane są zbrojenia. Lada dzień prefabrykowaną konstrukcję zaleje beton, co zakończy budowę tej kondygnacji. Na parterze z kolei murowane są ściany działowe lokali – pierwsze mieszkania inwestycji zyskują swój planowany układ.

Kapitańska wyższa o kolejną kondygnację

Zeszły miesiąc przyniósł ogromne zmiany na Kapitańskiej 35 – budowa przyspieszyła z rozmachem. Na inwestycji pojawiło się pierwsze piętro w stanie surowym otwartym. Na parterze murowane są obecnie ściany działowe lokali, z kolei na drugim piętrze powstają już ściany nośne. W trakcie realizacji są także piony kanalizacyjne instalacji sanitarnej.

Wiosna na Platynowej

Wielką zaletą rolowanych trawników jest to, że nie trzeba na nie czekać do wiosny ;) Mimo panującej wciąż zimy, wokół Kamieniczki Platynowej pojawiła się piękna, zielona murawa. W budynku trwają prace nad częściami wspólnymi – wokół drzwi do lokali oraz na ścianach montowane są efektowne, dekoracyjne sztukaterie. Na posadzkach pojawiły się płytki, wzdłuż schodów poręcze, a ściany spowiły ozdobne tynki. Już niedługo wnętrze budynku stanie się eleganckie i gustowne – prawdziwie królewskie ;)

Prace nad częściami wspólnymi Maestro

Elewacja Maestro jest niemalże skończona. W hali garażowej budynku zamontowano izolację termiczną, a na parterowych tarasach powstała izolacja przeciwwodna. Rozpoczęły się również prace wewnątrz budynku, gdzie na posadzkach i schodach układana jest ceramika. Czarno-biała, elegancka kolorystyka części wspólnych nawiązywać będzie do muzycznego, wykwintnego charakteru Maestro.

Ruszyła budowa sopockiej ścieżki dla pieszych

Drodzy Państwo, z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy właśnie budowę ścieżki dla pieszych w Sopocie, prowadzącej od ul. Władysława Łokietka w kierunku morza. Droga przebiegać będzie przez teren Sopockich Błoni, co umożliwi szybki i przyjemny dostęp do plaży. Długość trasy wyniesie niespełna 500 m! To dla nas wielka radość, że podarujemy mieszkańcom naszych kamieniczek komfort posiadania morza w zasięgu ręki!

Projektujemy CENTRUM

Trwają prace projektowe budynku CENTRUM, który powstanie w Gdyni u zbiegu ulic Batorego i  Jastaka. Na poczętek ogrodzona została działka, na której powstanie budynek. Jeśli chcesz jako pierwszy otrzymać informacje dotyczące tej inwestycji, zostaw adres e-mail na:  www.wgdyniniemanudy.pl  lub napisz: sprzedaz@bmc.gda.pl 

Lokale Kamieniczki Szafirowa w trakcie odbiorów

Na początku stycznia rozpoczęliśmy odbiory mieszkań Kamieniczki Szafirowej. To dla nas wielka radość, że mogliśmy sprawić naszym klientom noworoczny prezent i przekazać im mieszkania w tak wyjątkowym okresie. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za udaną współpracę. Oddanie mieszkań właścicielom to dla nas zawsze szczególnie ważny i uroczysty moment, a Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem.

Na Kapitańskiej wyłoniły się parterowe lokale!

Etap budowy hali garażowej oraz przyziemia mamy już za sobą. Obecnie kończymy parter – lokale na tym poziomie zostały już wyodrębnione z wielkiej przestrzeni całej kondygnacji, nabierając tym samym docelowych kształtów. Teraz pozostało już tylko położyć filigranowe płyty stropu i prace przeniosą się na pierwsze piętro. Mimo srogiej zimy budowa idzie zgodnie z planem.

Ostatnie prace nad elewacją Maestro

Na Maestro postępują prace wykończeniowe. Budynek został już wyposażony w węzeł cieplny oraz wszelkie instalacje elektryczne i sanitarne, a podłogi pokryły betonowe wylewki. Aktualnie przy wejściach do lokali montowane są ościeżnice. Prace skupiają się teraz głównie na wykończeniu elewacji – to już ostatnie szlify okładzin z płyt włókno-cementowych i inwestycja będzie wyglądała dokładnie tak, jak na zapowiadających ją wizualizacjach.

Na Rubinowej pojawił się parter

Kamieniczka Rubinowa z każdym dniem upodabnia się coraz bardziej do stojącej na przeciwko Platynowej ;) Wykonano konstrukcję hali garażowej budynku, a na parterze postawiono ściany nośne, dzięki czemu można już zaobserwować zarys pierwszych mieszkań. Pomimo zimowej aury, budowa prężnie postępuje.

Detal ma znaczenie

Kamieniczka Platynowa prezentuje się w pełnej krasie, po tym jak zakończono prace nad jej elewacją. Tylko wnętrza potrzebują jeszcze dopieszczenia, dlatego obecnie wykańczane są części wspólne. Aby budynek prezentował się jeszcze atrakcyjniej, wokół inwestycji trwają prace nad małą architekturą – chodniki oraz urokliwa zieleń przy kamieniczce już niedługo cieszyć będą oczy mieszkańców i gości.