Weekend sierpniowy

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek 16 sierpnia biuro sprzedaży BMC będzie NIECZYNNE. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Dzięki przypadającemu w czwartek 15 sierpnia świętu  Wniebowzięcia NMP, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie w poniedziałek. 

Weekend czerwcowy

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w najbliższy piątek będzie czynne w zmienionych godzinach. Zapraszamy pomiędzy 10:00 - 16:00. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Za sprawą przypadającego w czwartek 20 czerwca święta Bożego Ciała, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu.  

Majówka 2019

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w długi weekend majowy będzie nieczynne. Wracamy w poniedziałek 6 maja i zapraszamy w godzinach 9:00 – 18:00.  

Życzenia wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych,  Życzymy dużo zdrowia, radości,  pogody ducha, smacznej święconki  i mokrego poniedziałku!     

Dziękujemy za głosy!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy w Plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku w Trójmieście. Inwestycja Kontinuum zajęła wysokie, trzecie miejsce - to dla nas duże wyróżnienie.

Architektura

Uwagę przykuwa nieszablonowa architektura. Dzięki podziałowi budynku na dwie bryły o różnych wysokościach idealnie wkomponuje się on w pobliską okolicę. Od strony wschodniej budynek ma zaledwie 3 piętra, przez co świetnie współgra z niską zabudową sąsiedniej strony ulicy. Wyższa część budynku (7 pięter) nadaje charakteru, a mieszkania mają malowniczy widok na morze, miasto i zieleń Polanki Redłowskiej. TREND subtelnie nawiązuje do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu, zapożyczając najlepsze cechy tego nurtu i przekładając je na współczesne potrzeby przyszłych mieszkańców. Wielkie przeszklenia okien, przestronne balkony, elegancka elewacja oraz piękne części wspólne.  

Lokalizacja

Wzgórze Św. Maksymiliana to nadzwyczaj atrakcyjna część Gdyni. Łączy w sobie zieleń Polanki Redłowskiej, szum morza, piaszczystą plażę oraz zaplecze miejskie z pełną infrastrukturą. To idealne miejsce do życia dla miłośników modnej Gdyni, chcących żyć w harmonii z otoczeniem. Tu wszystko jest w zasięgu spaceru: sklepy, kawiarnie i restauracje, urząd miasta oraz najlepsze gdyńskie szkoły i przedszkola. Na Bulwar Nadmorski i pobliską plażę można dojść w zaledwie pięć minut. 

Atuty inwestycji

Lokalizacja na czasie

Położony w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana apartamentowiec TREND daje przyjemną możliwość połączenia życia w sercu modnego miasta z ciszą i spokojem jakich potrzebujemy aby w pełni zrelaksować się po intensywnym dniu. Tu wszystko jest w zasięgu ręki. Życie codzienne ułatwia rozwinięta infrastruktura dzielnicy: sklepy, szkoły, przychodnie, punkty usługowe i urzędy. Jednocześnie osoby aktywne docenią bliskość ogromnej oazy zieleni jaką stanowi Polanka Redłowskiej czy Bulwar Nadmorski. Spacerem możesz wybrać się do kina, teatru, kawiarni czy restauracji. TREND to modne miejsce. Tu zawsze będziesz na czasie i wszędzie zdążysz na czas. 

Nowoczesny design

TREND przykuwa wzrok nieszablonową architekturą. Dzięki podziałowi budynku na dwie bryły o różnych wysokościach idealnie wkomponuje się on w pobliską okolicę. Od strony wschodniej budynek ma zaledwie 3 piętra, przez co świetnie współgra z niską zabudową sąsiedniej strony ulicy. Wyższa część budynku (7 pięter) nadaje charakteru, a mieszkania mają malowniczy widok na morze, miasto i zieleń Polanki Redłowskiej. TREND subtelnie nawiązuje do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu, zapożyczając najlepsze cechy tego nurtu i przekładając je na współczesne potrzeby mieszkańców. Wielkie przeszklenia okien, przestronne balkony, elegancka elewacja oraz piękne części wspólne.  

Szykowne mieszkania 

Mieszkania i apartamenty w budynku TREND zaprojektowano z uwzględnieniem aktualnych trendów i jednocześnie  w zgodzie z naczelną zasadą modernizmu zamykającą się w słowach Louis’a Sullivana:  „Form follows function” czyli  „forma wynika z funkcji”. Komfortowe układy mieszkań dają możliwość indywidualnej kreacji wnętrza by stworzyć idealne miejsce do życia przyszłych mieszkańców. Przestronne balkony i tarasy z widokiem na morze oraz reprezentacyjną część miasta gdzie z przyjemnością spędzisz czas z filiżanką kawy bądź ciekawą lekturą. Wielkie przeszklenia, które wpuszczają światło i nadają wnętrzu modnego i indywidualnego charakteru. Lokale parterowe wzbogacono o kameralne ogródki.  

Modnie i wygodnie 

W podziemnej części budynku znajduje się dwupoziomowa hala garażowa z dogodnymi miejscami postojowymi. Na parterze wygospodarowano miejsce na użyteczne komórki, gdzie można przechować sprzęt sportowy i wszelkie „przydasie”. Wygodnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są przestronne rowerownie położone w hali garażowej. Cichobieżna winda połączy wszystkie kondygnacje dzięki czemu szybko dotrzesz do swojego mieszkania. Natomiast klatka schodowa i strefa wejścia zostaną modnie zaaranżowane według najnowszych trendów przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów. Ponadto idealnie dobrane oświetlenie dyskretnie ozdobi przestrzeń i dzięki automatyzacji będzie funkcjonować tak, by ułatwić codzienne życie mieszkańców.   

Modnie i bezpiecznie

Choć inwestycja TREND powstaje w urokliwej i spokojnej okolicy, projektując budynek nie zapomniano o rozwiązaniach, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom. W newralgicznych punktach na terenie posesji oraz wewnątrz budynku zostaną zainstalowane kamery przemysłowe dzięki czemu możliwy będzie monitoring  nieruchomości. Przy wejściu będzie video domofon, co pozwoli na weryfikację osób wchodzących na teren obiektu. Zastosowana zostanie wysokiej klasy stolarka okienna oraz antywłamaniowe drzwi prowadzące do mieszkań. Ponadto okna mieszkań parterowych zostaną wyposażone  w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe. 

W zgodzie z trendami

Coraz więcej mówi się o znalezieniu równowagi pomiędzy pracą a przyjemnością. Szybkie tempo życia powoduje, że coraz bardziej doceniamy spokój i cenimy swój czas. Położenie budynku TREND idealnie sprzyja temu trendowi. Pozostając w sercu miasta, możesz łatwo i szybko dotrzeć do pracy, zrobić zakupy i załatwić wszelkie sprawunki, przejść się Bulwarem by nacieszyć oczy widokiem morza, pieszo pójść do kina czy kawiarni. Jednocześnie blisko masz las, ścieżki i trasy rowerowe, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niedaleko są korty tenisowe, siłownie  zewnętrzne i place zabaw dla dzieci. W bliskim sąsiedztwie powstaje Park Centralny – zielona przestrzeń do rekreacji i wypoczynku. Przyjemnie mieszkać w miejscu gdzie wszystko co potrzebne jest na wyciągnięcie ręki i tylko od Ciebie zależy z czego skorzystasz… 

Oferta mieszkań

T17

Od370 000 zł

Od32 m2

2 pokoje

T1

Od565 000 zł

Od53 m2

3 pokoje

T12

Od870 000 zł

Od80 m2

4 pokoje

 

POLITYKA COOKIES

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.