ASTERIA pozytywnie zaopiniowana

Z przyjemnością informujemy, że w budynkach ASTERIA, które pięknie prezentują się u zbiegu ulic Mikołaja Kopernika i Legionów zostały zakończone prace budowlane. Budynki zostały skontrolowane przez Państwową Straż Pożarną oraz Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, obie instytucje nie wniosły zastrzeżeń co do dopuszczenia obiektów do użytkowania, obecnie trwają procedury odbiorowe dokonywane przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego i oczekujemy na wydanie pozwolenia na użytkowanie budynków. Zapraszamy do wrześniowej kroniki budowy gdzie na bieżąco prezentujemy przebieg prac. 

Park Centralny jest trendy

Pod koniec sierpnia uroczyście otwarto pierwszą część gdyńskiego Parku Centralnego, który położony jest na Wzgórzu św. Maksymiliana i rozciąga się na powierzchni około 3 hektarów, wzdłuż alei Marszałka Józefa Piłsudskiego, od ulicy Świętojańskiej aż do ulicy Kazimierza Tetmajera. Nowo otwarta część  to tzw. strefa ciszy, czyli ta najbliżej morza. Bardzo cieszy nas, że przyszli mieszkańcy naszych gdyńskich inwestycji zyskają w bliskim sąsiedztwie tak piękne miejsce do przyjemnego spędzania czasu.   

Weekend sierpniowy

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek 16 sierpnia biuro sprzedaży BMC będzie NIECZYNNE. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Dzięki przypadającemu w czwartek 15 sierpnia świętu  Wniebowzięcia NMP, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie w poniedziałek. 

Modernistyczne wnętrza ASTERII

Inwestycja ASTERIA coraz większymi krokami zmierza ku końcowi. Oba budynki pięknie prezentują się i świetnie uzupełniają skrzyżowanie ulic Legionów i Mikołaja Kopernika na gdyńskim Wzgórzu Świętego Maksymiliana. Z zewnątrz widoczne są prace nad tzw. małą architekturą, a zaglądając do wnętrz ASTERII łatwo dostrzec, że korespondują kolorystycznie z nowoczesną bryłą i  subtelnie nawiązują do konwencji modernistycznej, tak charakterystycznej dla Gdyni i wielu naszych inwestycji.   

Weekend czerwcowy

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży BMC w najbliższy piątek będzie czynne w zmienionych godzinach. Zapraszamy pomiędzy 10:00 - 16:00. Jutro rozpocznie się kolejny w tym roku długi weekend. Za sprawą przypadającego w czwartek 20 czerwca święta Bożego Ciała, możemy cieszyć się, aż czterema dniami wolnymi, wykorzystując tylko jeden dzień urlopu.  

Architektura

Architektura Asterii subtelnie nawiązuje do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu zapożyczając najlepsze elementy tego stylu. Główną zaletą tego nurtu jest nadrzędność funkcji nad formą (Form Follows Function). Stąd proste bryły budynków, wielkie przeszklenia zapewniające dostęp dziennego światła oraz przestronne balkony gdzie przyjemnie usiąść choć na chwilę by odetchnąć po zapracowanym dniu. Mieszkania projektowane są w taki sposób by dawały możliwość indywidualnej kreacji wnętrz i dzięki temu tworzyły komfortowe miejsca do życia. W ofercie dostępne są różnorodne typy mieszkań, w funkcjonalnych układach dwu- trzy- i czteropokojowych. Gustowne i stylowo zaaranżowane części wspólne sprawią, że z przyjemnością będziesz wracać do domu.

Lokalizacja

Gdyńska dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana, w której powstanie inwestycja Asteria to miejsce wyjątkowe: w centrum, a jednocześnie nieco na uboczu, świetna komunikacja, w pełni rozwinięta  infrastruktura (sklepy, kawiarnie i restauracje, punkty usługowe, ośrodki zdrowia i najlepsze gdyńskie szkoły). Spacer na Bulwar Nadmorski czy do Urzędu Miasta zajmie zaledwie 15 minut. Blisko też do ogromnej oazy zieleni jaką tworzy Kępa Redłowska, a to nie lada gratka dla aktywnych spacerowiczów, biegaczy czy rowerzystów.

Atuty inwestycji

Świetna lokalizacja

Położona w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana inwestycja ASTERIA daje przyjemną możliwość połączenia życia w sercu nowoczesnego miasta z ciszą i spokojem jakich potrzebujemy aby zrelaksować się po intensywnym dniu. Tu wszystko jest w zasięgu spaceru. Codzienne życie ułatwia rozwinięta infrastruktura: sklepy, szkoły, przychodnie, punkty usługowe i urzędy. Jednocześnie osoby aktywne docenią bliskość ogromnej oazy zieleni jaką stanowi Polanka Redłowskiej czy Bulwar Nadmorski. Spacerem możne też wybrać się do kina, teatru, kawiarni czy restauracji. 

Modernistyczna architektura

ASTERIA zwraca uwagę nieprzeciętną architekturą. Inwestycja w twórczy sposób wpisze się w modernistyczną zabudowę Gdyni. Proste bryły obu budynków urozmaicone zostaną przez wykusze i nieszablonowe elementy dekoracyjne. Wielkie przeszklenia, które wpuszczają mnóstwo światła i eleganckie szklane barierki balkonów nadają budynkom lekkości i elegancji. Klatki schodowe oraz części wspólne doświetlone będą światłem dziennym dzięki ogromnym połaciom okien. Całości dopełnia idealnie dobrana i wysmakowana elewacja.

Piękne mieszkania

Zgodnie z naczelną zasadą modernizmu zamykającą się w słowach Louis’a Sullivana:  „Form follows function” czyli  „forma wynika z funkcji” wszystkie mieszkania w ASTERII zaprojektowano bardzo starannie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Funkcjonalne układy mieszkań dają możliwość indywidualnej aranżacji by stworzyć idealne miejsce do życia. Przestronne balkony lub loggie oraz kameralne ogródki przy lokalach parterowych sprawią, że z przyjemnością  zrelaksujesz się na świeżym powietrzu z filiżanką kawy czy ciekawą książką.

Komfort i wygoda 

W podziemnej części budynku, poza halą garażową z miejscami postojowymi, wygospodarowano miejsce na praktyczne komórki, gdzie można przechować opony zimowe czy sprzęt sportowy. Niespotykanym atutem jest przestronna rowerownia położona w przyziemiu budynku N. Cichobieżną windą szybko dotrzesz do swojego mieszkania. Części wspólne zaaranżowane zostaną według najnowszych trendów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań, szlachetnych materiałów oraz idealnie dobranego oświetlenia sprawią, że  przyjemnie będziesz wracać do domu każdego dnia. 

Bezpieczeństwo w standardzie

Na parterze i podziemnej kondygnacji budynku od strony ulicy Legionów powstaną lokale użytkowe, które naturalnie ograniczają dostęp do apartamentów gdyż część mieszkalna zaczyna się od pierwszego piętra. Przy wejściach zainstalowane zostaną video domofony,  dzięki czemu będzie możliwa weryfikacja osób wchodzących na teren obiektu. W newralgicznych punktach na terenie nieruchomości oraz wewnątrz budynku zostaną zainstalowane kamery przemysłowe. Zastosowana zostanie wysokiej klasy stolarka okienna oraz antywłamaniowe drzwi prowadzące do mieszkań.

Zdrowy styl życia

Szybkie tempo życia, stres i zbyt długie siedzenie przed ekranem sprawiają, że coraz chętniej wolny czas przeznaczamy na aktywność fizyczną. Położenie Asterii idealnie temu sprzyja. Bliskość lasów, ścieżek i tras rowerowych zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bulwar Nadmorski zaprasza spacerowiczów, biegaczy czy zwolenników jazdy na rolkach. Niedaleko mamy korty tenisowe, siłownie na świeżym powietrzu i place zabaw dla dzieci. Przyjemnie mieszkać w miejscu gdzie wszystko co potrzebne do życia jest na wyciągnięcie ręki i tylko od Ciebie zależy z czego skorzystasz… 

POLITYKA COOKIES

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.